Розробка сайтів

Розробка та дизайн

Навіть якщо ви продаєте товари тільки в Instagram і отримуєте гарний прибуток, пам'ятайте - сторінку можна втратити за пару хвилин. Тому сайт - більш надійний інструмент для отримання прибутку.

Створення сайтів «під ключ»

Ми робимо сайти без шаблонних рішень і неадекватного дизайну.

Наш бекграунд - це сайти на базі CMS Wordpress, фреймворк CodeIgniter (PHP) і Django (Python). Однак, на сьогоднішній день вся розробка базується на архітектурі JAMstack з використанням генератора сайтів Hugo.

Наші веб-сайти здатні обробляти величезні потоки трафіку, не схильні до хакерських атак, можуть похвалитися високою швидкістю завантаження і не вимагають вбудованої підтримки бекенда.

Переваги наших сайтів:

  • У статичного сайту немає бази даних, тут нічого зламувати. Технічно - це набір HTML-файлів, які виглядають однаково для кожного відвідувача сайту.
  • Всі HTML-файли (сторінки) вже лежать на сервері готові, а не генеруються заново при кожному запиті. Сторінки сайту відкриваються практично миттєво.
  • Ніяких скриптів, ніяких баз даних, ніяких запитів до них і пов'язаних з цим навантажень. Статичний сайт можна розмістити де завгодно.
  • Індивідуальний дизайн, багатомовність, SEO-оптимізація, будь-які типи контенту і полів, теги і мітки, API, Markdown. Без плагінів.

Індивідуальний дизайн

Індивідуальний дизайн зробить Ваш сайт унікальним і незабутнім. Ваш сайт буде вигідно відрізнятися від сайтів конкурентів, що використовують шаблонні рішення.

Індивідуальний дизайн - це дизайн сайту розроблений професійними дизайнерами з урахуванням сучасних тенденцій і технологій. Термін розробки індивідуального дизайну становить 5-10 днів, починаючи з моменту заповнення Брифу на виготовлення сайту. При розробці індивідуального дизайну, нарівні з нормами і стандартами враховуються фактори поведінки відвідувачів і зручність користування сайтом.

Навіть найскладніші варіанти сайтів ми оснащуємо адаптивної версткою, щоб не втрачати аудиторію користувачів мобільних пристроїв.

Технічна підтримка сайту

Дивіться також послуги по підтримці сайтів.